top of page

ארגונים שעבדתי איתם

אשל.jpeg
ישראל מעבר למוגבלות.jpeg
קרןליאון.png
תבת.png
אשלים.png
משרד החינוך.png
מופת.png
כיח.png
מועצת ארגוני הנוער.jfif
מכון.png
קיי.png
חיפה.png
חותם.png
דידקטי.png
יד ביד.png
שמחה לילד.png
קסם.jpg
מ]עם.png
אלומה.png
מנדל.jpeg
מהלך.jpeg
openfox.png
נורית.png
גזר.png
פסגנ.png
מעוצה לשימור.jpg

  מה הם מספרים עלי

רקפת בעלת יכולת להוביל תהליך ארוך טווח תוך תנועה מבקיאות בפרטים הקטנים ועד לראיית-על של התהליך כולו. כתוצאה מכך, יש כל הזמן "יד על הדופק" – על מצב הרוח ומידת האנרגיה של הצוות, על רמת המקצועיות של יחידת הפיתוח הזמנית, והן על התהליך כולו.

כתיבתה שיטתית ומסודרת, ברורה לקורא. יש הבחנה בין תפל לעיקר הן בתהליך העבודה והן בתוצר הסופי, עובדה המקלה מאוד וחוסכת אבדן זמן, אנרגיות מיותרות או הוצאה כספית מיותרת.

 

(מנהלת בית הספר נווה שלום)

רקפת מביאה איתה ידע מקצועי וניסיון רב, הן בפיתוח ידע והדרכה והן בכתיבת תוכן מקצועי.

השילוב הזה, מאפשר לי בתהליך העבודה לנהל איתה דיאלוג מעמיק ומפרה, ולקבל ערך נוסף מהמפגש בין עולמות הידע שלה ושלי, ובחלק מהמקרים גם של צוותים ו/או אנשים נוספים בארגון.

לרקפת יכולת ליצור יחסי עבודה מצוינים, היא נעימה מאוד, עניינית, עקבית, עומדת בהתחייבויותיה, התקשורת הבינאישית שלה מעולה. כתיבתה רהוטה, יש לה יכולת מצוינת בהמשגה ובהצגת תוכן באופן ברור, כולל שימוש במקורות ורקע תיאורטי, שפה מקצועית רלוונטית והפשטה של רכיבי תוכן לכדי מודל שיש לו גם ביטוי גרפי.

(חברת צוות פיתוח ידע מקצועי, ג'וינט תבת)

במהלך עבודתה גילתה רקפת אחריות רבה, מעורבות, הרבה יותר מן המצופה ממנה, חשיבה יצירתית, יכולת מיוחדת ליצירת קשרים בין אישיים, נכונות לקבלת ביקורת וחשיבה מחדש, וכמובן כישורי כתיבה מצוינים.

 

(מנהלת תחום שילוב, מועצת תנועות הנוער)

רקפת ליוותה תהליך פיתוח ומידול של התכנית החל משלבי ההתנסויות הראשוניות ועד ליצירת מודל פעילות כתוב.  

כבר בתחילת העבודה רקפת למדה במהירות החומרים המקצועיים ואת מודל הפעילות, גילתה יכולת להשתלב באופן מיטבי בצוות הפיתוח הפנים ארגוני וכן אל מול גורמים חיצוניים. רקפת בעלת יכולת אבחנה ודיוק וידעה לכוון, להאיר ולזקק סוגיות מהותיות בתהליך הפיתוח. 
עיבדה את הידע והכלים לכדי מודל כתוב מדויק וקוהרנטי
רקפת גילתה אכפתיות גבוהה, זמינות, עמידה בזמנים ובתוצרים המובטחים ואף מעבר לכך. 
הכתיבה של רקפת הייתה מדויקת והציגה את התוכן ואת התובנות המשמעותית בצורה מקצועית וברורה. 
ומעל הכל היה תענוג לעבוד איתה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית.

 

(מנהלת תוכנית פרילנסרים, ג'וינט תבת)

מבקשת להודות לך על הליווי המסור והמקצועי במהלך השנתיים האחרונות בתמיכה בקורסים ובהדרכות לבעלי עסקים שמבקשים להצליח בעבודה עם ארגונים.
בתקופה הזו ליווית כחונכת 2 מחזורי קורסי ליווי "פותחים דלת לעבודה עם ארגונים"בהשתתפות 28 בעלי עסקים שמציעים שירותים ממגוון סוגים לארגונים, וכן תכניות ממוקדות מטרה.
את שותפה מלאה בארגון הידע, בתכנון המפגשים וקיבלתי ממך ייעוץ בבניית ובהתאמת ההדרכות למשתתפים.
ראיית המאקרו שלך מבלי לבוא על חשבון הירידה לפרטים, אפשרה לתכנן מפגשי למידה מלמעלה, ולחלק אותו למנות מותאמות למטרות ולקהל.

את מבינה הדרכות עמוק מבפנים, מכירה מגון רחב של אמצעים יצירתיים לניהול מפגשי למידה,
ומעל הכל מבינה באמת את הצורך של האנשים שעתידים להשתתף, כדי להתאים כל נושא למטרה.

(מנהלת ומנחת קורס לבעלי עסקים לעבודה עם ארגונים)

הגענו אליך בהתחלה עם דרישה קצת מבולבלת ולא ממש מגובשת. ידענו רק שרוצות מערכים להכנת בני נוער עם מוגבלות לקראת התנדבות. יצאנו עם מערכי פעילות מקסימים, המגובשים מבחינת מטרות וערכים. יצרת מערכים המזמינים מנחים מגוונים (מורים, רכזי נוער, מדריכים בחינוך בלתי פורמלי), בזכות אפשרויות הבחירה לאופי ביצוע כל פעילות, והעזרים המעוצבים שרק צריך להדפיסם. בנוסף, התמודדת עם האתגר של התאמה לבני נוער עם מוגבלויות שונות וברמות תפקוד שונה. זאת על ידי בניית מדרג רמות לפעילויות השונות ודגשים למנחים לביצוע ההתאמות.

 

(מנהלת תוכנית "לשם שינוי", ג'וינט אשלים)

bottom of page